Kategorie

Zapisz się do e-Biuletyn

21. Portfele kelnerskie

Jest 18 produktów.

Portfel dla kelnerów - saszetka dla kelnerów - kabura dla kelnera na portfel wszystkie profesjonalne.
Zaopatruję wysyłkowo  gastronomię w:
Augustów, Białka...

Więcej

Podkategorie

 • -kabury kelnerskie, (kieszenie kelnerskie)

  Profesjonalna kabura – kieszeń kelnerska to niezbędne wyposażenie kelnera. W niej przechowasz portfel kelnerski i kelnerską elektronikę, oraz terminal płatniczy. W szczególnych przypadkach kabura zastąpi z powodzeniem portfel. Możesz się skupić na zasadniczych celach, biegać po sali konsumpcyjnej a portfel dzięki kaburze będzie "biegał" za Tobą.

 • -portfele kelnerskie bez łańcuszka

  Na Twoje życzenie teraz możesz zamawiać portfele kelnerskie bez łańcuchów przeciw kradzieżowych. Czasami jest wygodniej nie mieć tego łańcuch, po co więc za niego płacić. Wszystko to robimy dla zadowolenia naszego klienta.

 • -portfele kelnerskie z łańcuszkiem

  Masz życzenie używać portfel z łańcuszkiem przeciw kradzieżowym właśnie taki Ci dostarczymy. Skasowane przez Ciebie pieniądze za rachunki restauracyjne będą z pewnością bardziej bezpieczne "na łańcuchu".

 • -komplet kelnerski (kabura+portfel) bez łańcuszka

  Komplet kelnerski portfel + kabura bez łańcuszka skoro ten zbytnio Cię krępuje, możesz zmówić tutaj. To dobra opcja dla "swobodnych dusz", jeżeli taką jesteś !

 • -komplet kelnerski (kabura+portfel+łańcuszek)

  Komplet kelnerski portfel + kabura + łańcuszek, skoro cenisz sobie bezpieczeństwo utargów, zmówić tutaj. To nadzwyczaj dobre rozwiązanie, dla mocno zdeterminowanych na perfekcyjne działani !

 • -saszetki kelnerskie (nerki, biodrówki, brzuszki)

  Panienki, panienki, panienki z punktów gastronomicznych i usługowych, to dla Was ta specjalna oferta. Tak tanio jeszcze nie było !


Produkty na stronie

Produkty na stronie